6 tipů na vánoční dárky, které mají opravdovou hodnotu

Do práce vstáváme za tmy, ze skříně vytahujeme pletené svetry a s horkým čajem večer usedáme k televizi. Barevné babí léto nám zpříjemnilo přechod z parného léta do mrazivé a sněhem pokryté zimy. Nákupními centry se začínají šířit vánoční koledy a všude začíná ten pravý nefalšovaný předvánoční shon.

Už jste přemýšleli, co koupíte vašim nejbližším pod stromeček? Připravili jsme si pro vás 6 originálních nápadů na vánoční dárky, které vaši blízcí ocení a budou tak smysluplnou investicí do budoucna. Nechte se inspirovat.

1. Stříbrná mince s broušeným křišťálem Anděl strážný

Potěšte svoji kamarádku, manželku či maminku něčím netradičním. Stříbrná mince se strážným andělem je doplněna o pravý český broušený křišťál společnosti Preciosa, a dodává tak minci hodnotu i ojedinělost. Mince je uložena do elegantního balení, které jednoduše proměníte v praktický rámeček pro její vystavení, a tak už jen stačí převázat mašlí a položit pod vánoční stromeček.

Stříbrná mince Crystal Coin - Anděl strážný

Stříbrná mince Crystal Coin – Anděl strážný

2. Sada oběžných mincí 2018

Je váš dědeček vášnivý sběratel? Co takhle mu do sbírky přidat i kolekci oběžných mincí. Mince byly vyrobeny v kvalitě “proof”, která se vyznačuje zrcadlově lesklou plochou a matným reliéfem. Celá kolekce je zasazena do elegantní dřevěné etue a obsahuje certifikát pravosti.

Sada oběžných mincí 2018 proof v dřevěné etui

Sada oběžných mincí 2018 proof v dřevěné etui

3. Stříbrný přívěsek Čtyrlístek pro štěstí

Čím učinit ženu šťastnou? Darujte své nejbližší krásný symbol štěstí, který ji může provázet důležitými událostmi v jejím životě. Tento přívěsek je krásným doplňkem pro jakoukoliv ženu a příležitost. Šperkem, jako vánočním dárkem, nikdy nešlápnete vedle.

Stříbrný přívěsek Čtyřlístek pro štěstí proof

Stříbrný přívěsek Čtyřlístek pro štěstí proof

4. Investiční zlatá cihlička

Dětem se dá těžko zavděčit. V dnešní době si koupí vše, co potřebují a potom je těžké přijít na něco, co by jim opravdu udělalo radost a po Vánocích neodložili do kouta. Že peníze hned utratí? Darujte jim něco cennějšího, co v budoucnu s radostí uvítají. Zlatá investiční cihlička je skvělou investicí, která se v průběhu let bude jen znásobovat.

Investiční zlatá cihla 1 g

Investiční zlatá cihla 1 g

5. Vánoční mince Tichá noc

Koleda Tichá noc je jednou z nejrozšířenějších vánočních písní na celém světě. Své kořeny má v Rakousku, odkud se přes Ameriku dostala do zbytku světa, a tak ji dnes můžeme slyšet ve více jak 300 jazycích a nářečích. Na oslavu této tradiční vánoční koledy vydala Česká mincovna i stříbrnou medaili, která může být skvělým a přitom univerzálním dárkem pod vánoční stromeček.

Stříbrná medaile Vánoční koleda - Tichá noc

Stříbrná medaile Vánoční koleda – Tichá noc

6. Dukát ve znamení zvěrokruhu

Podlehli jste horoskopům? Jak moc ovlivní osobnost měsíc, ve kterém se narodíme? O tom dle astrologie vypovídá 12 znamení zvěrokruhu závislých na postavení nebeských těles v době narození každého z nás. Věnujte svým nejbližším pod stromeček ryzí zlatý dukát či stříbrnou medaili s jejich znamením a připomeňte jim tak jejich jedinečnost.

Zlatý dukát znamení zvěrokruhu uložený ve zdobné euti

Zlatý dukát znamení zvěrokruhu uložený ve zdobné euti

Zlatý dukát Znamení zvěrokruhu

Zlatý dukát Znamení zvěrokruhu

Share this Post