Dárky k narozeninám se skutečnou hodnotou

Hravý dárek pro kamarády, sourozence i kolegy

Každý z nás má alespoň jednoho kamaráda, který si zaslouží krásný a hodnotný dárek, ale je těžké takový najít, protože náš přítel už “má všechno, co v životě chtěl”.

Stejně tak se v našich rodinách najde mnoho sourozenců, kteří k narozeninám od zbytku rodiny dostali vše, po čem toužili a na vás už zbývá jen černý Petr ve formě bonboniéry, květiny a ponožek.

Věnujte svým blízkým dárek, který má skutečnou hodnotu. Česká mincovna připravila hravé stříbrné medaile, které jsou skvělým narozeninovým dárkem.

 

Stříbrná medaile K narozeninám oslava dort
Stříbrná medaile k narozeninám

 

Medailérka MgA. Tereza Eisnerová vdechla narozeninovým medailím hravou a veselou podobu ve formě konfet, hořících svíček na narozeninovém dortu, přípitku i narozeninových čepiček.

Dárkové balení stříbrné medaile k narozeninámObdarovaný tak od vás dostane hravý a zajímavý dárek, který pravděpodobně ještě nikdy nedostal a současně také hodnotnou medaili ze stříbra o váze 42 g.

A pokud hledáte i jiné hodnotné dárky, kterými můžete potěšit své blízké, podívejte se na další dárky k narozeninám, například na:

 

Cenný dárek pro babičky, strýčky i rodiče

A nejen vaši kamarádi a sourozenci si zaslouží krásné dárky k narozeninám. Stejně tak i rodiče, babičky a dědečky, tetičky nebo kolegy, kteří slaví životní jubilea, určitě potěší hodnotný dárek ve formě stříbrné medaile.

Pokud ale hledáte medaili, na které bude méně rozverný, za to více tradičnější motiv, určitě vás nadchne stříbrná medaile k narozeninám s vyobrazeným vínem a okřídleným rčením “Dobrý člověk zraje jako víno”.

Stříbrná medaile K narozeninám - vinná réva
Stříbrná medaile K narozeninám - vinná réva

 

Na této stříbrné medaili o váže 42 g využila medailérka MgA. Tereza Eisnerová krásný motiv vína a sklenic, která se po celá desetiletí užívají k blahopřání při významných životních milnících.

Dobrý člověk zraje jako víno stříbrná medaile k narozeninámVšechny medaile k narozeninám jsou baleny v papírové etui a provází je certifikát o pravosti i ryzosti.

A pokud toužíte po nějakém dárku více osobním, vyberte si na e-shopu České mincovny dukáty a medaile s věnováním, třeba s vyobrazením znamení zvěrokruhu ve zlatě nebo stříbře, na které vám vyryjeme věnování dle vašich představ.

Zlatý dukát Znamení zvěrokruhu s věnováním
Všechny dukáty a medaile jsou navíc usazeny ve speciálním balení v červené nebo modré barvě, které je možné použít také jako rámeček pro vystavení pamětního talismanu.
Share this Post