Veletrh Sběratel a Investor

V Praze se 7.–9. září 2017 uskuteční již tradiční veletrh Sběratel, který láká všechny numismatiky, sběratele a investory.

Veletrh Sběratel

Datum: 8.–9. září 2017
Lokalita: Výstaviště PVA EXPO PRAHA
Otevírací doba: pátek 10–18 | sobota 10–17

 

Stánek České mincovny

Česká mincovna již potřetí na veletrh připravila ročenku – tentokrát reflektující práci za rok 2016 a 2017. Díky ní můžete nakouknout pod pokličku ražby mincí a medailí, naleznete zde přehled všech ražeb za rok 2016 a dozvíte se zde i mnoho zajímavostí, které nejsou jinde publikované.

Mimo to si budete moci ve stánku České mincovny také zakoupit sadu oběžných mincí v semišovém obale, které byly vyraženy v roce 2017. Tyto mince jsou v provedení proof a nebyly uvedeny do oběhu.

Zlatý hřeb veletrhu poté Česká mincovna chystá v podobě křtu první ryze investiční mince Český lev 2017.

Přijďte si s námi užít tuto numismatickou událost na stánku České mincovny v pátek 8. září 2017 ve 14.00 hodin. Společně si připijeme sklenkou vína s pravým 24karátovým zlatem.

Více informací o veletrhu Sběratel najdete zde.

Veletrh Investor

Datum: 7. září 2017
Lokalita: Hotel International Praha
16:05–17:05 hod.: ČESKÁ MINCOVNA – Investování do drahých kovů včera a dnes

Stánek České mincovny

Investování do drahých kovů je v České republice rok od roku populárnější. Česká mincovna proto připravila přednášku, ve které zodpoví všechny vaše otázky.

Zajímá vás například, jak se zorientovat na trhu, jaké produkty si vybrat či komu důvěřovat při koupi? Navštivte naši přednášku na veletrhu Investor a všechny a mnohé další otázky vám zodpovíme.

Řečníky budou ti nejpovolanější z České mincovny – obchodní ředitel a člen představenstva České mincovny Aleš Brix a manažer brněnské prodejny České mincovny Jaroslav Matoušek. Oba dva pánové jsou odborníci na investování do drahých kovů a znalci povah investorů i světových trendů.

 

Řečníci České mincovny

Aleš Brix

Jaroslav Matoušek


Více informací o veletrhu Investor
naleznete zde.

 

 

Share this Post